Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

Samsung Galaxy Tab A8 32GB 10.5 SM-X200 - grey

Posledné kusy

Dátum vydania: 31. 12. 2021
|
Záruka: 2 roky

Popis
 • Väčší pohľad do širšieho sveta
  10,5-palcový širokouhlý displej so symetrickým rámom meria iba 10,2 mm, takže môžete zostať úplne ponorení do toho, čo je na obrazovke....
173,09 €

Platforma

Posledné kusy

Doručenie domov

Popis produktu


 • Väčší pohľad do širšieho sveta
  10,5-palcový širokouhlý displej so symetrickým rámom meria iba 10,2 mm, takže môžete zostať úplne ponorení do toho, čo je na obrazovke. Preskúmajte epické filmy až po obsah s návodmi na váš obľúbený koníček bez kompromisov a užite si širší svet prostredníctvom väčšieho a lepšieho zobrazenia s Galaxy Tab A8.
 • Klasický aj súčasný
  Štýlový s nádychom cool, Galaxy Tab A8 má elegantné kovové telo s ultratenkým profilom len 6,9 mm. Vychutnajte si charakteristický dizajn tabletu Samsung v grafitovom, striebornom a ružovom zlate, pričom každý odtieň zvýrazňuje pôvab bez námahy.
 • Ponorte sa do dynamických zvukov
  Štyri reproduktory poháňané priestorovým zvukom Dolby Atmos® pozdvihnú váš zážitok zo zábavy a odhalia každý detail zvuku s výnimočnou čistotou a hĺbkou. Galaxy Tab A8, vyrobený tak, aby vás pohltil aj na cestách, otvára obklopujúci vesmír obsahu, hier a aktivít, ktoré si každý zamiluje.
 • Odovzdajte sa vyššej moci
  Vďaka osemjadrovému procesoru spárovanému s až 3 GB RAM a 32 GB internou pamäťou je Galaxy Tab A8 pripravený postaviť sa výzve bez vybíjania rýchlosti alebo batérie. Ušetrite viac s až 1 TB microSD kartou a zostaňte podporovaní vďaka 7 040 mAh (typickej) batérii a 15 W rýchlemu nabíjaniu.
 •  
 • Vyskúšajte YouTube Premium
  Uplatnite si bezplatné dvojmesačné predplatné YouTube Premium a užite si YouTube bez zbytočných reklám. Vďaka bezplatnému prístupu, ktorý získate pri kúpe Galaxy Tab A8, môžete sledovať videá aj pri používaní iných aplikácií alebo dokonca aj pri uzamknutej obrazovke.
 • Jednoduchšie video lekcie pomocou Screen Recorder
  Vďaka Screen Recorder zabudovanému do vášho Galaxy Tab A8 je nahrávanie online hodiny naživo jednoduché, bezproblémové a vždy bezproblémové. Zostaňte zaangažovaní počas celej relácie označovaním priamo v obsahu a robte si poznámky o kľúčových poznatkoch. Voil?! Vaša video lekcia je pripravená na pozeranie, kedykoľvek budete chcieť.
 • Udržujte svoje deti v bezpečí so Samsung Kids
  Samsung Kids je plný zábavných aktivít, ktoré povzbudzujú deti k učeniu, a predstavuje bezpečné prostredie, v ktorom môže vaše dieťa objavovať svet a spájať sa so svetom. Pomocou vylepšenej rodičovskej kontroly môžete nastaviť limity času prehrávania, poskytnúť selektívny prístup k aplikáciám a na prvý pohľad vidieť ich aktivity.
 • Urobte viac viacerými spôsobmi
  Využite naplno vylepšený zážitok z používania viacerých okien od spoločnosti Samsung. Na Galaxy Tab A8 môžete rozdeliť obrazovku na polovicu a robiť dve veci naraz. Zaostrenie okna môžete upraviť podľa potreby jednoduchým pohybom drag & drop, zdieľať obsah medzi aplikáciami a dokonca pretiahnuť upozornenie.
 • Zostaňte v bezpečí pomocou Samsung Knox
  Počnúc hardvérovou úrovňou, Samsung Knox blokuje prieniky. V reálnom čase sa bráni kompromitácii jadra, ktoré slúži ako mozog zariadenia. Táto viacvrstvová, najmodernejšia platforma neustále kontroluje základný softvér a overuje integritu zariadenia.
 • Pokračujte v aplikáciách na iných zariadeniach
  Pokračujte tam, kde ste prestali, kedykoľvek budete potrebovať. Jednoduchým prihlásením do rovnakého účtu samsung sa môžete vrátiť k svojim poznámkam alebo vyhľadávať na internete bez toho, aby ste začínali odznova, pričom môžete voľne prepínať medzi svojimi dvoma zariadeniami..
 • Rozšírte si obzory
  Produkujte, dodávajte a siahajte za hranice bezproblémovým kopírovaním a vkladaním naprieč zariadeniami. Či už vytvárate koláž alebo vkladáte informácie do snímok v PowerPointe, vaša produktivita a kreatívna energia budú prúdiť voľnejšie a efektívnejšie.
 • Spárujte bez zdržiavania
  Zabudnite na časovo náročné manuálne párovanie vašich obľúbených zariadení, to je už minulosťou. Z vášho notebooku a slúchadiel až po Galaxy Watch sa všetky zariadenia, ktoré boli spárované s vaším telefónom Galaxy, automaticky objavia v zozname zariadení Bluetooth na karte Galaxy a8.
 • Nezmeškaj ani jeden beat
  Nebojte sa, že niečo premeškáte. Vždy, keď Galaxy tab A8 zaeviduje prichádzajúci hovor, vaše slúchadlá Galaxy Buds sa automaticky prepnú na váš tablet, takže hovor môžete okamžite prijať.

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.