Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - Switch

Posledné kusy

Dátum vydania: 24. 6. 2022

Popis

Odhaľte osudy troch národov v hre Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Príbeh je z rovnakého sveta ako Fire Emblem: Three Houses - čo na teba čaká v tomto doposiaľ nevidenom príbehu?...

44,89 €

Platforma

Posledné kusy

Doručenie domov

Popis produktu


Odhaľte osudy troch národov v hre Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Príbeh je z rovnakého sveta ako Fire Emblem: Three Houses - čo na teba čaká v tomto doposiaľ nevidenom príbehu? Bude to nádej, alebo zúfalstvo?

 

V oblasti Fódlan, kam je Fire Emblem Warriors: Three Hopes dejovo zasadené, vládnu tri mocnosti. Narazíš tu na postavy z Fire Emblem: Three Houses a vychutnáš si v tunajšom svete nové dobrodružstvo.

 

Užite si súboje, ktoré v sebe spájajú akciu a taktiku. Ovládajte postavy a hordy nepriateľov v intenzívnej akcii, vašou úlohou bude vybojovať svetlejšiu budúcnosť pre Fódlan. Premýšľajte takticky a rozhodni, kedy postúpiť ďalej - vždy bude záležať na aktuálnej situácii na bojisku. Užite si postavy ako Edelgard, Dimiter, Claude a ďalšie v obrovských bitkách ikonických pre Warriors sériu, prinášajúcu parádne útoky a kombá!

Obsah balenia


  • Hra Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.