Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

Spoľahlivosť

Gamers.sk je členom medzinárodnej rodiny eshopov, kde sa neustále snažíme o profesionálny, prozákaznícky orientovaný prístup. Primárne sa zaoberáme predajom produktov pre gamerov, ale náš sortiment sa postupne rozširuje o ďalšie kategórie. Podľa našich plánov si u nás v blízkej budúcnosti budete môcť zakúpiť všetko od svojho najnovšieho mobilného telefónu alebo počítača až po domáce spotrebiče. Naším hlavným profilom je trh videohier, konzol a príslušenstva, takže si u nás môžete predobjednať svoju dlho očakávanú hru aj mesiace pred vydaním daného titulu. Bez ohľadu na platformu, na ktorej hráte, u nás vždy nájdete tie najzaujímavejšie novinky!

Rýchla donáška

Naším partnerom je kuriérska služba GLS, ktorá zaručuje rýchle a bezproblémové doručenie. Dodanie môže prebehnúť do 2 pracovných dní od objednávky, takže Vaše objednávky dostanete rýchlo a bezpečne, v prípade predobjednávky aj v deň vydania!

Veľký sortiment a skvelé ceny

Naša ponuka na našej stránke je neustále aktualizovaná a rozširovaná o najnovšie a najlepšie produkty aktuálne dostupné na trhu. Čakajú na vás neustále akcie, takže sa vždy oplatí skontrolovať našu stránku! Prezrite si naše ponuky a ušetrite!

Prozákaznícky prístup

Naši ochotní kolegovia na našom zákazníckom servise čakajú na vaše otázky telefonicky, e-mailom alebo dokonca na čete. Urobíme všetko pre to, aby sme, čo najrýchlejšie našli riešenie na váš problém alebo odpoveď na vašu otázku. Pre nás je najdôležitejšie, aby naši zákazníci boli s našimi službami spokojní. Naši kolegovia vám podľa potreby pomôžu vo všetkých fázach nákupu od zadania objednávky až po prípadnú reklamáciu!

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.