Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

Two Point Campus Enrolment Edition - PS4

Posledné kusy

Dátum vydania: 17. 5. 2022

Popis

V hre Two Point Campu budete mať za úlohu vybudovať a prevádzkovať školský kampus, kde vaše rozhodnutie ovplyvní životy študentov, ktorých zapíšete do školy a zamestnancov, ktorých najmete....

36,09 €

Platforma

Posledné kusy

Doručenie domov

Popis produktu


V hre Two Point Campu budete mať za úlohu vybudovať a prevádzkovať školský kampus, kde vaše rozhodnutie ovplyvní životy študentov, ktorých zapíšete do školy a zamestnancov, ktorých najmete. Veľký dôraz je kladený na využitie vonkajších priestorov. Vytvorte cesty, živé ploty s novými jednoduchými kreatívnymi nástrojmi. Jediným limitom je vaša predstavivosť.

 

Obyvatelia Two Point Campus majú odlišné priority, študenti si môžu užiť širokú škálu veselých a neobvyklých kurzov, môžu zdokonaliť svoje schopnosti napríklad v gastronómii a spolupracovať na najrôznejších kulinárskych špecialitách, ako sú gigantické pizze alebo koláče.

Vychovávajte svojich študentov, skúmajte ich osobnosti a plňte všetky ich priania a potreby. Pomôžte im rozvíjať vzťahy a uistite sa, že vyvažujú každodenné školské povinnosti aj mimoškolskými radovánkami, ako sú koncerty, spoločenské akcie a šport.

Univerzita pod vašou kontrolou bude životom pulzujúci organizmus, ktorého potreby musíte neustále sledovať. Niektoré jeho časti potrebujú aktívnu pozornosť, iným stačí iba občasné nahliadnutie. Vždy však musíte dbať predovšetkým na šťastie študentov a zamestnancov.

 

V budovateľskej stratégii Two Point Campus sa stanete správcami začínajúcej univerzity. Vaša úloha je jednoduchá – máte postaviť to najlepšie vzdelávacie centrum. Háčik je vo vašich študentoch, ktorí nie sú úplne tým, čo na tradičných školách stretávate. Čo myslíte, dokážete naplniť potreby všetkých?


 

Obsah balenia


  • hra Two Point Campus 
  • mapa
  • Anglická univerzitná brožúra
  • Two Point Bonus DLC 

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.