Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

Sonic Frontiers - PS4

Posledné kusy

Dátum vydania: 8. 11. 2022

Popis

V najnovšom vysokorýchlostnom dobrodružstve ježka Sonica sa stretávajú celé svety! Pri hľadaní stratených smaragdov Chaosu uviazne Sonic na starobylom ostrove plnom neobvyklých tvorov....

45,09 €

Platforma

Posledné kusy

Doručenie domov

Popis produktu


V najnovšom vysokorýchlostnom dobrodružstve ježka Sonica sa stretávajú celé svety! Pri hľadaní stratených smaragdov Chaosu uviazne Sonic na starobylom ostrove plnom neobvyklých tvorov. Prebojuj sa hordami mocných nepriateľov a preskúmaj strhujúci svet plný akcie, dobrodružstva i záhad.

Zaži Sonica ako nikdy predtým!

Akceleruj do nových výšin a okús vzrušenie z vysokej rýchlosti a plošinovkovej voľnosti, zatiaľ čo sa budeš preháňať po piatich obrovských ostrovoch Starfall.

Rýchlejší ako kedykoľvek predtým

Vrhni sa do dobrodružstva, ovládni silu Prastarých a zastav týchto nových tajomných nepriateľov v tvrdom boji. Toto je evolúcia Sonicových hier!

Obsah balenia


Hra Sonic Frontiers

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.