Populárne produkty
Žiadne výsledky
Zľavnené produkty

FIFA 23 - PC

Posledné kusy

Dátum vydania: 30. 9. 2022

Popis

Balenie neobsahuje herný disk, iba kód na stiahnutie. Na aktiváciu produktu je potrebné aktívne internetové pripojenie.

EA SPORTS FIFA 23 predstavuje ešte akčnejšiu a realistickejší zážitok s inováciam...

52,99 €

Platforma

Posledné kusy

Doručenie domov

Popis produktu


Balenie neobsahuje herný disk, iba kód na stiahnutie. Na aktiváciu produktu je potrebné aktívne internetové pripojenie.

EA SPORTS FIFA 23 predstavuje ešte akčnejšiu a realistickejší zážitok s inováciami, ako je technológia HyperMotion2, ktorá obsahuje dvakrát toľko reálnej animácie ako predtým, takže na ihrisku uvidíte realistickejšie pohyby ako kedykoľvek predtým. Hrajte najväčšie ligy, zúčastnite sa majstrovstiev sveta vo futbale mužov a žien a navyše hrajte so svojimi priateľmi bez ohľadu na platformu s podporou cross-play!

V režime FIFA Ultimate Team nájdete nové možnosti, pomocou ktorých si môžete postaviť svoj vysnívaný tím. FUT Moments a vylepšený systém umožňujú realistickejšie vzťahy medzi hráčmi. Ale môžete tiež zažiť celú kariéru a definovať osobnosť svojej vlastnej postavy alebo riadiť svoje obľúbené tímy.

Vo FIFA 23 sa vracajú aj herné režimy VOLTA FOOTBALL a Pro Clubs. Môžete sa zúčastniť ešte atmosférickejších futbalových zápasov na uliciach a štadiónoch. Nech hráte akokoľvek, v tejto produkcii nájdete viac ako 19 000 hráčov, viac ako 700 tímov, viac ako 100 štadiónov a viac ako 30 líg, vrátane Ligy majstrov UEFA a Britskej Premier League. Prvýkrát v histórii série môžete prevziať aj vedenie ženských klubových tímov!

 

Obsah balenia


  • Hra Fifa 23 digitálny kód

Zákaznícka podpora

Kontakt

Newsletter

Niektoré obrázky na stránke sú len ilustračné. Technické špecifikácie, obsah balení komponenty a požiadavky softvéru sú len informačné, vývojári a vydávatelia si vyhradzujú právo akejkoľvek zmeny bez predchádzajúceho upozornenia, takže naša spoločnosť nemôže niesť zodpovednosť za tieto popisy. Vyhradzujeme si právo na zmenu cien! Tu uverejnené písomné materiály sú majetkom spoločnosť Global Trade Slovensko s.r.o.. Registračné číslo správy údajov: NAIH-82255/2014.

2003-2023 | Všetky práva vyhradené. Prevádzkuje: Global Trade Slovensko s.r.o..

Na našich webových stránkach používame súbory „cookie“, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť zákaznícky orientované, kvalitné služby. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.